Kuta, Legian, Chaweng – centrum Bali

Nejznámějším a nejnavštěvovanějším místem na Bali jsou části Kuta, Legian a Chaweng. Místo je prakticky nejblíž k letišti a zároveň hlavnímu městu Denpasaru. Cesta taxíkem trvá něco okolo 20 minut (když mluvím o příletu v noci nebo v pozdních nočních hodinách).
Dále v nočních hodinách si musíme všichni dávat pozor na osobní věci, není zde žádná kriminalita, jakože by někdo kradl kabelky z ruky atp., ale jsou zde problémem roztomilá malá děvčátka, co nabízejí smotané náramky jako v Evropě, s tím, že jich je víc. Holčičky se na turisty nalepí, ani neví jak a mezi tím, co předstíráte zájem o náramky vám vyberou celou kabelku – takže bacha. Jinak se zde nekrade, alespoň ne znatelně (všichni si tu nechávají helmy na motorkách).
My jsem byli ubytováni poblíž ulice Legian street směrem k pláži, nejznámější pláž Kuta má cca 15 km. Pláž by se dala přirovnat od pohledu k Evropským plážím třeba na severu Itálie, nic moc – průhlednou vodu a čistotu nečekejte.
Když jsem náhodou zabloudila na Surf na Kuta beach, vetšinou jsem u krásného sportu měla mezi nohama obaly od jídla, lahve, občas naplavené řasy (nebylo to tak denně). Pláž je relativně klidná oproti Evropským, je zde pár „barů“ – pod slunečníkem takové velké lednice jak do auta, kde se dá kupit něco k pití, většinou je to spojeno s půjčovnama surfů, které jsou také volně po pláži.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close