Něco k zamyšlení

Mám docela často pocit, že jsem úplně z jiný planety, a že nechápu lidi kolem sebe. 🤔Prostě proč řeší tohle, jak se to můžou takhle chovat, proč to dělaj, když to nechtěj, proč jsou lidi tam, kde nejsou šťastný a dalších asi milion otázek.
Nejsem žádná sluníčkářka nebo tak něco, nehlídám si karmu, nejsem vůbec perfektní a ani nechci, taky dělám něco, co mě úplně nebaví – protože “musím”, ale tak nějak pořát sama v sobě vím, co chci, co je TO co chci, co mě baví, co miluju, jsem to prostě já, i když se to lidem kolem nemusí líbit.
Pokaždý při tehlech pocitech, nebo když se na mě všechno tohle sype vidím nejbližsí možnou chvíli, kdy někam odjedu. 🚙✈️
Proč se každej snaží být perfektní? 🤷🏼‍♀️
Perfektní: rodič, manželka, sportovec, umělec, hudebník, syn, vědec nebo jen mít perfektní byt, barák, práci, auto a život. 💁🏼 Život je přece perfektní a všechno v něm, když děláme to, co chceme, když se cítíme dobře tam kde jsme.
V tomhle životě plným perfekcionistů potřebuju utýct tam, kde to perfektní prostě doopravdy je, kde lidi jsou ještě lidi, kde je příroda ještě příroda, kde nejsou haldy lidí – turistů, kde je tolerance, ohled, úsměv a štěstí z žití, rodiny a celýho života.
Vadí mi, se z donucení smát 😅, mluvit s lidma se kterýma bych normálně nepromluvila😤, být vedle lidí se kterýma bych nechtěla ve svým “volným čase” trávit ten čas – prostě v životě, kterej nechci! S každým tímhle falešným úkonem, se strašně teším na další cestu, kde je ten čas vnímat, smát se kdy chci, bavit se s kým chci, číst si knížku kdy chci, být kde chci a žít tím, co mě prostě baví 🙂.
Jsem ráda, že jsem dospěla až do týhle fáze, kdy má přednost spokojenost a štěstí před “perfektní prací” a životem kterým bych “měla” žít 🙂!

20479440_840506066116047_6818826779448374776_n

Kategorie Itálie, Z cest

2 komentáře: „Něco k zamyšlení

  1. Cítím to úplně stejne! Myslim ze jsem taky z jiné planety ! Moc vám fandím 🙂

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close