Ubytování na jakékoliv cesty

Bydlíte přes obyčejné rezervační portály?
Bohužel se přes ně dostanete většinou do turistických míst (hotelů) a na místa, kde to je zbytečně předražený!
Netvdrím, že jsem přes tyhle portály nikdy nebydlela, samozřejmě je využívám,ale až po tom co neseženu nic na těch podle mě lepších místech!
Tak pro vás všechny tady mám nějakej ten souhrn “travel hacků” co se týče ubytování. Mě už na cestách tyhle stránky pomohly a ušetřily spoustu peněz a času.
Takže ať je to pro partu lidí, nebo cestujete třeba v páru – sami!
Číslo 1 je pro mě Airbnb! Kde si můžete zarezervovat celý dům, celý ostrov, ubytování na lodi, na pláži, u lidí doma ve vesnici, nebo jen místnost někde na konci světa. Kde si můžete najít kamaráda, nebo někoho, kdo v místě kam jedete žije. Aktivity které jsou vám k dispozici v okolí nebo určité oblasti!
Za mě je tohle jeden z nejlepších ubytovacích portálů vůbec – celosvětově! A to i v ČR, kde si můžete pronajmout část zámku, nebo chajdu na horách. Tady najdete vážně snad všechny typy ubytování.
Další velké plus těchto stránek je, že můžete i vy nabídnout přespání a být hostitelem! Když budete například pryč, třeba na dovolené, váš byt nebo dům, který by byl normálně prázdný může vydělávat peníze! Není to skvělý?
Zaregistrujete se přes můj odkaz a získejte slevu na ubytování až 725,-!!
Odkaz: AirBnb
Mým druhým oblíbeným portálem je aplikace Hoteltonight.
Chcete někomu udělat radost, nebo zapůsobit? Je to vážně super aplikace do telefonu, kde jsou téměř všude ve větších městech světa slevy jako prase na ubytování, ale ne obyčejné!! Jsou to většinou luxusní hotely, které jsou až pod půlku své běžné prodejné ceny, takže z 200 Euro za noc, se můžete dostat třeba i na 80 Euro za 2 osoby v krásným hotelovým pokoji třeba v New Yorku a ještě v centru!
Takhle alikace je tak levná, protože je postavená na tom, že si rezervaci uděláte “v co nebližším termínu”. Takže například je teď úterý 2.1.2018, tak ubytování bude úplně nejlevnější od dnešní noci například do 8.1.2018.
Je to “doprodej” nevyprodaných pokojů.
Mám pro vás zase odkaz, kde máte 20 Euro slevu na první pobyt! To se vyplatí!!
Odkaz: HotelTonight
Taky občas použiju klasický rezervační portál booking.com, kde najdeme strašnou spoustu hotelů a hostelů po celém světě.
I na booking mám odkaz se slevou 15 USD!
Odkaz: Booking.com
A pro cestovatele, kteří cestují sami nebo v páru (2 lidé) tady mám jeden tip na to, jak skvěle poznat místní kulturu, obyvatele, zvyky a dostat se do naprostého soukromí lidí v cizích zemích a o ZADARMO!
Je to teda samozřejmě bez toho, že by člově věděl, kde bude bydlet. Občas to samozřejmě je nečekaný luxus, ale může to být taky opak.
Takže tady mám pro vás jen odkaz bez slevy, protože sleva není potřeba!
Všechny tyhle stránky (aplikace) jsou strašně skvělý a jednoduchý, tak stahujte do telefonů a šetřete, úžívejte, poznávejte a bydlete! 🙂

 

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close